Zapraszamy do stoiska HiGeen.pl

Zapraszamy do stoiska HiGeen.pl, gdzie znajdziecie prawie wszystko, co biegaczom (i nie tylko) do szczęścia jest niezbędne!

Polecamy najlepsze na rynku profesjonalne jordańskie maści przedstartowe HiGeen o właściwościach rozgrzewających HARRAR – wsmarowane przed startem działają przez kilka godzin przeciwbólowo i przeciwskurczowo. Pobudzają krążenie krwi wzmacniając dzięki temu twoje mięśnie i stawy i żele chłodzące, przeciwbólowe i antyskurczowe BARRAD – w trakcie i po wysiłku, rewelacyjnie i szybko przyspieszają rekonwalescencję, zmniejszają zmęczenie i kontuzje, duży wybór najlepszej jakości bidonów, pasów, bukłaków i plecaków na wodę, soli mineralnych do picia i do kąpieli, najpopularniejszych (w tym też NATURALNYCH) żeli energetycznych, batonów węglowodanowych i białkowych, różnych suplementów renomowanych firm, m.in. obniżających zakwaszenie organizmu, zwiększających nawodnienie, elektrolitów, witamin itp. izotoników, magnezu, potasu, a także spray’e na otarcia, NIEPRZEMAKALNE skarpety sportowe, aż po m.in. czapeczki, opaski, frotki, elastyczne sznurowadła, wkładki do butów, okulary, urządzenia świecące, etui na telefony, pasy na numer oraz płaszcze przeciwdeszczowe, folię NRC, kubki silikonowe i wyprzedażową odzież sportową, wieszaki na medale itp.

Wszystkie osoby towarzyszące zapraszamy po akcesoria do kibicowania.

Nie musisz dodatkowo obciążać się w podróży zbędnymi produktami higienicznymi! U nas będziesz miał okazję nabyć ORYGINALNE, wysokiej jakości, w atrakcyjnych cenach prozdrowotne kosmetyki z Jordanii HiGeen (m.in.żele, mydła, kremy do stóp i pasty do zębów) i z Morza Martwego GLORY (m.in. kremy na otarcia, do opalania, nawilżające, wspomagające gojenie skóry i jej wiele dolegliwości itd.)!

Przy zakupach powyżej 150zł przewidziane drobne,ale potrzebne gratisy!

Nasze produkty używają tysiące profesjonalnych i amatorskich sportowców, osoby starsze i całe rodziny! Zapraszamy do naszego stoiska TYLKO przed każdym startem, obok biura zawodów i na www.HiGeen.pl!
Facebook: HiGeen & Glory.