Zapisy na Ultramaraton 6xBabia Góra

Osoby zainteresowane startem w Ultramaratonie 6xBabia Góra informujemy, że zapisy na ten dystans zostaną uruchomione 18 lutego 2019 r. o godz. 20:06.

Limit miejsc: 50 osób

Biegi kwalifikacyjne

Ze względu na krótkie limity czasu, duże przewyższenie profilu trasy, wymagający teren górski oraz zmienne warunki pogodowe do startu w Ultramaratonie 6xBabia Góra dopuszczamy osoby, które spełniają wymogi kwalifikacyjne. Uczestnicy wcześniejszych edycji Ultramaratonu 4,5,6xBabia Góra oraz osoby, które ukończyły Ultramaraton 3xBabia Góra mają zapewnioną kwalifikację.

Podczas rejestracji w formularzu zapisów należy podać bezpośredni link do strony z wynikami biegu kwalifikacyjnego (dotyczy to powyższych biegów). Zgłoszenia z brakiem bezpośredniego linku do wyników będą uznawane za nieprawidłowe i zostaną usunięte.

Uczestnicy wyżej wymienionych biegów mają zapewnioną kwalifikację i mogą opłacić start podczas rejestracji.

Doświadczonych zawodników, którzy nie startowali wcześniej w powyższych biegach, prosimy podczas rejestracji o podanie w polu dotyczącym biegu kwalifikacyjnego bezpośredniego linku do strony z wynikami ukończonego biegu o zbliżonym przewyższeniu do tras 4,5,6xBabia Góra. Wymagamy ukończenia jednego biegu górskiego o przewyższeniu profilu trasy min. +4500 m.

Zgłoszenia z brakiem bezpośredniego linku do wyników będą uznawane za nieprawidłowe i zostaną usunięte.

Po otrzymaniu kwalifikacji zawodnik dokonuje wpłaty. Informacja o kwalifikacji zostanie przesłana drogą mailową do 5 dni od daty zgłoszenia.

Link do zapisów >>>https://b4sportonline.pl/Ultra_Babia/zapisy_na_ultramaraton_6xbabia_gra

Wzór formularza zapisów

Zapraszamy do Zawoi i na Babią Górę 🙂