Zapisy na Ultramaraton 3xBabia Góra

Osoby zainteresowane startem w Ultramaratonie 3xBabia Góra informujemy, że zapisy na ten dystans zostaną uruchomione 20 lutego 2019 r. o godz. 20:03.

Limit miejsc: 100 osób

Biegi kwalifikacyjne

Ze względu na krótkie limity czasu, duże przewyższenie profilu trasy, wymagający teren górski oraz zmienne warunki pogodowe do startu w Ultramaratonie 6xBabia Góra dopuszczamy osoby, które spełniają wymogi kwalifikacyjne. Uczestnicy wcześniejszych edycji Ultramaratonu 4,5,6xBabia Góra oraz osoby, które ukończyły Ultramaraton 3xBabia Góra lub Maraton Babia Góra mają zapewnioną kwalifikację.

Podczas rejestracji w formularzu zapisów należy podać bezpośredni link do strony z wynikami biegu kwalifikacyjnego (dotyczy to powyższych biegów). Zgłoszenia z brakiem bezpośredniego linku do wyników będą uznawane za nieprawidłowe i zostaną usunięte.

Uczestnicy wyżej wymienionych biegów mają zapewnioną kwalifikację i mogą opłacić start podczas rejestracji.

Doświadczonych zawodników, którzy nie startowali wcześniej w powyższych biegach, prosimy podczas rejestracji o podanie w polu dotyczącym biegu kwalifikacyjnego bezpośredniego linku do strony z wynikami ukończonego biegu o zbliżonym przewyższeniu do trasy 3xBabia Góra. Wymagamy ukończenia jednego biegu górskiego o przewyższeniu profilu trasy min. +3700 m.

Zgłoszenia z brakiem bezpośredniego linku do wyników będą uznawane za nieprawidłowe i zostaną usunięte.

Po otrzymaniu kwalifikacji zawodnik dokonuje wpłaty. Informacja o kwalifikacji zostanie przesłana drogą mailową do 5 dni od daty zgłoszenia.

Link do zapisów >>>https://b4sportonline.pl/Ultra_Babia/zapisy_na_ultramaraton_3xbabia_gra

Wzór formularza zapisów

Zapraszamy do Zawoi i na Babią Górę 🙂