Zapisy na trening biegowy z Jankiem Wąsowiczem

Drugi z planowanych treningów zapoznawczych z fragmentami trasy biegów 1,3,6xBabia Góra odbędzie się 21 maja 2017 r. i poprowadzi go Janek Wąsowicz.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w treningu prosimy o przysłanie zgłoszenia na email: [email protected] zawierającego imię i nazwisko oraz numer telefonu, który będziecie posiadać w dniu treningu. W tytule maila prosimy wpisać: „Trening z Jankiem”. Zgłoszenia na trening przyjmujemy do 18 maja 2017 r. do godz. 12:00.

INFORMACJE O TRENINGU Z JANKIEM WĄSOWICZEM:

Start z Przełęczy Krowiarki o godz. 9:00.

Planowana trasa: Przełęcz Krowiarki – niebieski szlak Górnym Płajem – żółty szlak przez Perć Akademików – zbieg z Babiej Góry zielonym szlakiem do niebieskiego – niebieski szlak – powrót na Babią Górę żółtym szlakiem – Przełęcz Brona – Markowe Szczawiny. Dystans: ok. 23 km, przewyższenie: ok.+1750 m/-1750 m. Od Schroniska w Markowych Szczawinach uczestnicy wracają szlakiem niebieskim na Przełęcz Krowiarki indywidualnie. Dystans: 6 km. Ostateczna wersja trasy będzie zależna od panujących warunków w masywie Babiej Góry.

Jedyny koszt treningu to opłata za wstęp na teren Babiogórskiego Parku Narodowego, także wszystkich uczestników prosimy o zakupienie przed treningiem biletu wstępu na teren Babiogórskiego Parku Narodowego.

Partnerem treningu z Jankiem Wąsowiczem została marka HIGH5 – wiodący brytyjski producent najwyższej jakości produktów żywnościowych dla sportowców. Na treningu będzie możliwość przetestowania żeli energetycznych Hihg5. Więcej informacji o HIGH5 znajdziecie na: >> http://high-5.com.pl/

Prognozę pogody można monitorować m.in. na:
https://www.mountain-forecast.com/peaks/Babia-Gora/forecasts/1725
https://www.yr.no/sted/Polen/Annet/Babia_G%C3%B3ra/

Uczestnicy treningu biorą w nim udział na własną odpowiedzialność. Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Zalecamy ubezpieczenie obejmujące akcję ratunkową po słowackiej stronie Babiej Góry.