Zapisy na 1,3,6xBabia Góra

Pytacie nas cały czas kiedy uruchomimy zapisy na 1,3,6xBabia Góra …  Dlaczego nie podaliśmy Wam jeszcze daty uruchomienia zapisów na 1,3,6xBabia Góra?

Pozwolenie na bieg na terenie Słowacji otrzymujemy z Ministerstva Zivotného Prostredia Slovenskej Republiky w Bratysławie i cała procedura długo trwa. Na dzień dzisiejszy wiemy już, że prawdopodobnie nie będziemy mogli zorganizować biegu na Słowacji po fragmentach szlaków prowadzących na Babią Górę, które znajdują się w najwyższych strefach ochrony przyrody. W najbliższych dniach ustalimy nowe trasy 1,3,6xBabia Góra, a potem będziemy starać się o zgodę na ich przebieg od Babiogórskiego Parku Narodowego. W miarę możliwości będziemy chcieli zachować zbliżone długości oraz przewyższenia tras biegów 1,3,6xBabia Góra.

Termin uruchomienia zapisów na 1,3,6xBabia Góra podamy dopiero po otrzymaniu zgody od Babiogórskiego Parku Narodowego. Mamy nadzieję, że uda się uruchomić zapisy w I poł. lutego 🙂

Jednocześnie prosimy o przestrzeganie regulaminu Babiogórskiego Parku Narodowego i regulaminów innych Parków Narodowych oraz obszarów chronionych. Przejście, przebiegnięcie, zjazd na nartach tam gdzie jest to niedozwolone może w przyszłości przynieść konsekwencje innym.