Wadowscy Autoryzowany Dealer Kia partnerem motoryzacyjnym Ultramaratonu Babia Góra 2021

Miło nam poinformować, że podczas Ultramaratonu Babia Góra 2021 Wadowscy Autoryzowany Dealer Kia zaprezentuje dwa samochody z najnowszej gamy modelowej: Kia XCeed w wersji Plug-in Hybrid oraz Kia Stonic.

Kia XCeed Plug-in Hybrid to najnowsza technologia, świetny design i ekologia w jednym. Połączenie silnika spalinowego z elektrycznym pozwala na obniżenie emisji CO2 – na jednym naładowaniu akumulatora możesz przejechać nawet 59 kilometrów!

Kia Stonic to połączenie odważnego wyglądu z miejską kompaktowością, które nie pozwala przejść obojętnie obok tego samochodu. Pakowne wnętrze, eleganckie wykończenia oraz komfort jazdy to kolejne zalety tego modelu.
Wadowscy Autoryzowany Dealer Kia to firma wywodząca się z rodzinnej pasji do motoryzacji. Poszukując dealera, u którego zakupisz swój nowy samochód kierujesz się nie tylko ceną, ale także tym, który z dealerów rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości, a także zapewni kompleksową obsługę przed i posprzedażową. Z salonu Kia Wadowscy wyjedziesz nie tylko nowym samochodem i zadowolony z obsługi, a także naelektryzowany dobrymi emocjami, które będą przywoływane przy każdym zasiadaniu za kierownicą samochodu Kia! W ofercie salon posiada całą gamę modeli marki Kia, samochody używane oraz autoryzowany serwis Kia.

Jeden z zaprezentowanych modeli Kia będzie zapewniał transport Uczestników z punktów kontrolnych Ultramaratonu Babia Góra 2021 🙂. Serdecznie dziękujemy Wadowscy Autoryzowany Dealer Kia za wsparcie Ultramaratonu Babia Góra.

Zapraszamy na:
www: www.wadowscy.kia.pl
Facebook: https://www.facebook.com/KiaWadowscy
Instagram: @kia_krakow https://www.instagram.com/kia_krakow/