Saszetki Nikwax TX.Direct® Wash-In w pakietach startowych

Miło nam poinformować, że dzięki marce Nikwax każdy uczestnik Ultramaratonu Babia Góra otrzyma w pakiecie startowym saszetkę impregnatu TX.Direct® Wash-In.

TX.Direct® Wash-In to łatwa w użyciu, bezpieczna i bardzo wydajna impregnacja do odzieży przeciwdeszczowej. Nadaje trwałą hydrofobowość oraz odświeża właściwości oddychające.

Nikwax TX.Direct® Wash-In można łatwo i szybko nanieść w czasie prania w pralce, a bardzo wydajna warstwa hydrofobowa (DWR) powstaje podczas suszenia na powietrzu. Nakładanie środka w czasie prania w pralce daje pewność, że środek przejdzie przez odzież, dotrze do szwów, tasiemek, a także tkaniny. A także, ponieważ nie ma już potrzeby suszenia odzieży w suszarce automatycznej, oszczędza się energię i chroni najbardziej delikatną, starszą odzież przed działaniem gorącego powietrza. Nikwax TX.Direct® Wash-In został specjalnie zaprojektowany i zoptymalizowany dla oddychającej odzieży wodoodpornej: na pojedynczych włóknach pozostawia elastyczną warstwę hydrofobową, co pozwala oparom wilgoci przedostać się na zewnątrz, zachowując właściwości oddychające.

 

Więcej informacji na: http://www.nikwax.com/pl-pl/