PREMIA GÓRSKA – Z Hotelem Bania na Babią Górę!

Świetna wiadomość dla wszystkich osób, które startują w 11. Ultra Babiej! W tym roku każda Uczestniczka oraz Uczestnik ma szansę zdobyć voucher na pobyt w niezwykłym hotelu w górach – Hotel Bania w Białce Tatrzańskiej.

🔹 Premiowany odcinek – pierwszy podbieg na Babią Górę (od startu do szczytu).
🔹 Nagrody: 2 vouchery na 2-dniowy pobyt z osobą towarzyszącą w Hotelu Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej. Wartość ok. 3000 zł każdy.
🔹 Voucherami zostaną nagrodzeni Uczestniczka oraz Uczestnik, którzy pokonają pierwszy podbieg na Babią Górę najszybciej ze wszystkich i ukończą bieg w wyznaczonym limicie czasu – pod uwagę będą brane wszystkie czasy ze wszystkich 4 biegów 11. Ultra Babiej.

Hotel Bania to komfortowy hotel z doskonałym wyżywieniem, basenami termalnymi, strefą saun, siłownią i wspaniałym widokiem na Tatry. Jeżeli nie znacie jeszcze tego miejsca to zapraszamy Was na 👉 https://hotelbania.pl/ Pobyt w tym niezwykłym miejscu zapamiętacie na długo, więc trenujcie jeszcze podbiegi, bo jest o co walczyć! I nie musicie być pierwszymi na mecie 2, 3, 4 lub 6xBabia Góra!

Serdecznie dziękujemy Hotelowi Bania za współpracę i ufundowanie tak wspaniałych nagród.

Poczuj magię Babiej Góry! – 11. Ultramaraton Babia Góra już 8 czerwca!