Kuracjusz Beskidzki sponsorem Ultramaratonu Babia Góra

Miło nam poinformować, że sponsorem VI edycji Ultramaratonu Babia Góra został producent wody źródlanej Kuracjusz Beskidzki.

Woda źródlana Kuracjusz Beskidzki czerpana jest od XV w. ze zdroju Kuracjusz na stoku góry Jasień w Suchej Beskidzkiej. Od 1968 r. rozpoczęto butelkowanie i dostarczenie wody do sieci sprzedaży. Obecnie na rynku dostępne są trzy rodzaje wody „Kuracjusz”: gazowana, niegazowana oraz niskogazowana – w opakowaniach o pojemności: 0,33 l, 0,5 l, 1,5 l i 5 l.

 

 

Woda źródlana Kuracjusz Beskidzki posiada wysokie walory zdrowotne i smakowe. Proces odwiertów wody odbywa się w odpowiednich warunkach, które zabezpieczają wodę przed kontaktem z zewnętrznym zanieczyszczeniem i umożliwiają zachowanie w maksymalnym stopniu naturalnego składu mineralnego i właściwości wody. Ponadto woda poddawana jest systematycznym analizom, które gwarantują najwyższą jakość produktu. Co ważne, firma współpracuje ze sprawdzonymi polskimi dostawcami surowców i opakowań najwyższej jakości. Woda Kuracjusz Beskidzki zawiera idealne proporcje najważniejszych składników mineralnych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Woda ta jest znana i doceniana w całym kraju, szczególnie przez tych, którzy preferują wyroby ze sprawdzonego i wiarygodnego źródła o najwyższej jakości i doskonałym smaku.

Kuracjusz Beskidzki zapewni uczestnikom 6. Ultramaratonu Babia Góra odpowiednie nawodnienie na trasie oraz na mecie zawodów.

Zapraszamy na >>>https://www.kuracjusz.com