Biegamy z Hati Team po trasach 1,3,6xBabia Góra

26 maja 2018 r. zapraszamy na trening zapoznawczy z fragmentami trasy biegów Ultramaratonu Babia Góra. W tym roku biegamy wspólnie z Eweliną Zbijowską-Hatala i Hati Team.

Start: godz. 9:00 z parkingu przy dolnej stacji kolejki na Mosorny Groń.

Planowana trasa: dolna stacja kolejki na Mosorny Groń – niebieski szlak – czarny szlak – Markowe Szczawiny – niebieski szlak – żółty szlak przez Perć Akademików – zbieg z Babiej Góry zielonym szlakiem do niebieskiego – niebieski szlak – powrót na Babią Górę żółtym szlakiem – Przełęcz Brona – Markowe Szczawiny – czarny szlak – niebieski szlak – dolna stacja kolejki na Mosorny Groń.

Dystans: ok. 30 km

Przewyższenie: ok.+2150 m/-2150 m

 

 

Ostateczna wersja trasy będzie zależna od panujących warunków pogodowych.

Ilość osób: 30

Osoby zainteresowane udziałem w treningu prosimy o przysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko oraz numer telefonu na adres [email protected]. W tytule maila prosimy wpisać: Trening z Hati Team.

Osoby, które będą chciały cały weekend spędzić w Zawoi informujemy, że w niedzielę organizujemy wycieczkę biegową (pasmo Babiej Góry lub Policy), a sobotni wieczór miło spędzamy w Ośrodku Turystyczno-Narciarskim Mosorny Groń (dolna stacja kolejki na Mosorny Groń).

NOCLEGI
Dla uczestników treningu oraz osób towarzyszących istnieje możliwość noclegu w Ośrodku Turystyczno-Narciarskim Mosorny Groń w cenie 40 zł (osoba/doba) w pokojach 2,3,4-osobowych. Rezerwacje noclegów przyjmuje pod adresem [email protected].

Zapraszamy do Zawoi i na Babią Górę!