6xBabia Góra dla Eweliny – licytacja pakietu startowego!

Jeden pakiet startowy na przyszłoroczną edycję Ultramaratonu 6xBabia Góra będzie wyjątkowy, a stanie się takim dzięki Uczestnikom. Przekazujemy na licytację dla Eweliny, zawodniczki Salco Garmin Teamu, pakiet startowy na nasz koronny dystans 6xBabia Góra, w ramach którego można ukończyć także 5xBabia Góra lub 4xBabia Góra. Osoba, która wylicytuje pakiet zostanie zwolniona z wymogów kwalifikacyjnych! Jeżeli Zwyciężczyni lub Zwycięzca licytacji uzna, że 4,5 lub 6xBabia Góra jest za trudnym biegiem to w ramach wylicytowanego pakietu będzie możliwy także start na krótszym, dowolnie wybranym dystansie Ultramaratonu Babia Góra.

Licytację zaczynamy od kwoty 400 zł. Zadeklarowane kwoty prosimy wpisywać w komentarzach pod postem: 

https://www.facebook.com/UltramaratonBabiaGora/photos/a.1404596069816184/2506715732937540/

Licytacja potrwa do 17 grudnia 2020 r. do godz. 20:00. Najwyższa zadeklarowana kwota za pakiet startowy w całości zostanie przekazana Ewelinie. Mamy nadzieję, że wspólnie możemy choć odrobinę pomóc Ewelinie.

Ewelina Matuła-Rżeńska od 2018 r. choruje na miastenię, objawiającą się nadmierną męczliwością mięśni. W krótkim czasie ze sportowca stała się osobą zależną od wsparcia innych osób.

Jeżeli ktoś z Was chciałby pomóc Ewelinie bez licytacji pakietu to informację o możliwości wsparcia znajdziecie pod linkiem:
https://www.fundacjaavalon.pl/…/ewelina_matula_rzenska_1210…

Na zdjęciu Ewelina biegnie, by zwyciężyć w Maratonie Babia Góra w 2017 r. Życzymy Ewelinie zwycięstwa także z chorobą.

________________________

Zwyciężczyni lub Zwycięzca licytacji dla Eweliny otrzyma numer startowy 1.

 

__________________________

Zwyciężczyni lub Zwycięzca licytacji dla Eweliny otrzyma w pakiecie startowym opaski z grafikę Ultramaratonu Babia Góra w dwóch wersjach kolorystycznych. Chusty wielofunkcyjne oraz opaski wykonuje dla nas firma 4 FUN i są to produkty najwyższej jakości.

_________________________

Zwyciężczyni lub Zwycięzca licytacji dla Eweliny otrzyma w pakiecie startowym koszulkę z grafiką Ultramaratonu Babia Góra.

________________________

Zwyciężczyni lub Zwycięzca licytacji dla Eweliny otrzyma w pakiecie startowym zestaw batonów i żeli energetycznych This 1. Batony THIS 1 to produkty wysokoenergetyczne, które powstają na bazie naturalnych składników, mieszanki orzechów i nasion. Dostępne są w 3 smakach: orzech, orzech-czekolada, orzech-konopia, a wkrótce w ofercie marki pojawi się nowy smak – czarna porzeczka. O tym smaku będą także dostępne żele energetyczne. Nasz sponsor przeznaczył do licytowanego pakietu extra zestaw 10 batonów oraz 5 żeli energetycznych.